Jaka piękna ta nasza historia…

Emocjonujący cykl powieści

Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy. Flaw(less) . Tom 3, to ostatnia część trylogii, której autorką jest Marta Łabęcka. Na cykl, oprócz “Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy. Flaw(less). Tom 3” składają się “Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię. Tom 1” i “All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość. Tom 2”. Zanim sięgniesz po ostatnią z części, koniecznie zapoznaj się z pierwszą i drugą częścią, które zebrały same pozytywne recenzje. Nie tylko będą przyjemnym spędzeniem czasu, ale wprowadzą do finalizującej całość historii.

Czy historia się powtórzy? Co spotka jej bohaterów?

Mówią, że wszystko co dobre, dobrze się kończy. Tak też było tym razem. Pełen trudności, emocji i nieporozumień związek Josephine i Chase’a wszedł na spokojne wody i wydają się płynąć po nich do ostatniej przystani. To niesamowite, że przetrwali razem tyle burz. Miłość wciąż jest między nimi. Nawet jeszcze mocniejsza niż wcześnie. Pełna mądrości i zrozumienia, bo dojrzała. Destiny, ich córka ma 18 lat i wkracza w dorosłe życie. Kto by pomyślał, że czas tak szybko płynie. Jeszcze niedawno była małą dziewczynką. Cudownie było patrzeć jak dorasta i towarzyszyć jej w najważniejszych chwilach. Przez lata zmieniła się w piękną i mądrą, młodą kobietę, która gotowa jest podbić świat. Z całą pewnością to zrobi, a jeszcze pewniej podbije niejedno męskie serce. Czy jest gotowa na prawdziwą miłość? Z pewnością Destiny, podobnie jak jej rówieśnicy, nie raz wyobrażała sobie romantyczne spotkania i uniesienia oraz marzyła o szczęśliwej miłości.

Uwaga, nadchodzą komplikacje…

Destiny uwielbia spędzać czas z bliskimi. Najchętniej spotykałaby się z nimi w każde święta, wakacje i inne dni wolne od standardowych zajęć. Teraz, jadąc do nich z rodzicami na święta, niecierpliwie odlicza minuty do spotkania i przebiera nogami. Tak bardzo chciałaby ich wszystkich zobaczyć już teraz, w tej chwili. Krewnych, przyjaciół i tego jednego, tak bardzo ważnego człowieka. Alfie towarzyszył jej w zabawach i dziecięcych przygodach. Cały czas pamięta jak razem się śmiali, biegali, odkrywali zagadki i tajemnice… Jak to dzieci. W ostatnim czasie Alfie zaczął się zmieniać. Wyrósł, zmężniał, jest już młodym mężczyzną. I do tego takim przystojnym! To oczywiście jego Destiny chce zobaczyć najbardziej ze wszystkich. Ale przecież, jak powiadają też niektórzy, genów nie oszukasz. Bo czy może mieć znaczenie, że Destiny jest córką swoich rodziców? Sytuacja zaczyna się komplikować. Dokładnie tak, jak przed laty zadziało się między jej rodzicami… To nie może być tylko przypadek…