Jak zakończy się historia Josephine i Chase’a?

“Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy. Flaw(less). Tom 3” to ostatni tom trylogii o miłości Josephine i Chase’a oraz ich walki o uczucie od czasów nastoletnich, gdy oboje chodzili do liceum, do czasów, kiedy dorośli i sami zostali rodzicami. Teraz ich córka Destiny dorasta i staje przed różnymi, czasem ciężkimi wyborami. Czy rodzice pomogą jej wejść w dorosłość? Czy będzie jej dane przeżyć prawdziwą miłość? Jak zakończy się rodzinny wyjazd na święta? 

Miłość z czasów liceum

Chase i Josephine poznali się w czasach licealnych. Oboje chodzili do szkoły w małym miasteczku, które znajduje się w pobliżu Londynu. Byli zupełnymi przeciwieństwami. Chase pochodził z domu, w którym nałóg odgrywał główną rolę, a jego matka większą uwagę skupiała na alkoholu oraz narkotykach, niż na synu. Josephine była uczennicą z tak zwanego dobrego domu, a jej rodzice zdążyli już zaplanować jej przyszłość. Po liceum miała udać się do Bostonu na studia. Los sprawił, że Chase i Josephine spotkali się i zapałali do siebie uczuciem. Jednak ich miłość została wystawiona na próbę, a dziewczyna i tak wyjechała do Bostonu. Drugi tom opisuje moment jej powrotu z narzeczonym. Przez lata próbowali o sobie zapomnieć, ale nie było im to dane. Gdy ponownie stanęli na swojej drodze ich uczucie po raz kolejny dało o sobie znać. Tym razem miłość wygrała, a Josephine i Chase w końcu mogli zacząć układać wspólne życie. W trzecim tomie pojawiła się Destiny – ich osiemnastoletnia córka. Josephine i Chase w końcu po wielu przejściach ułożyli sobie życie i są szczęśliwi, a ich dziecko właśnie zaczyna układać sobie własne życie. Rodzina wyjeżdża na święta do rodziny. Destiny spotyka tam Alfiego, swojego przyjaciela z lat dziecięcych. Okazuje się, że Alfie wyrósł na niezłego przystojniaka, a Destiny marzy o miłości takiej, jaką przeżyli jej rodzice. Czy kolega z dzieciństwa okaże się dobrym kandydatem? 

Kilka słów o autorce

Marta Łabęcka to studentka filologii angielskiej, która w wolnych chwilach pisze książki. Jest autorką trylogii “Flawless”, którą czytelnicy początkowo poznali na platformie Wattpad.